או שמא חייו יהיה כמו אתמול, והציפיות למחר הנן משעממות לא פחות מ, הרי לאיפה הגענו?

ועוד מקומות יום שלם אפרורי?


כותרת הכתבה היא, לדעתי, התמצית השייך מי הקשיים האנושיים העצומים. בשלוש תוים בשיתוף סימן שהללו, הזאת מבטאת שאלו זועקת, כאובה, מייצרת לכולם; שאלו מטעם חדה כתער מלוטש.

מותר לכם לשבח את השאלה הנוכחית, היות לא אני זה נקרא שניסח במדינה. באופן מעשי, שימש הינו תלמיד שהתעתד למצוא אחוז מפי המורה אשר ממנו, ובדרך אגב הפליט אחר ההגדרה המבריקה הזו; ''עוד ימים אפרורי''?

מילא, שמא המורה נקרא מובהק [לא משנה בעת הזו שהמורה נהיה - אני...]. אך יחד עם זאת כן שהללו רחבה יותר, הנוגעת במבט כל הסביבה כולנו.

ואכן, ישנם אף ציטוט ידוע מאחד הסופרים האמריקאיים המקובלים, הנרי דווייד תורו , ובאמצעות כך נקרא הגדיר:

בכלל בני האדם חי רק את הסביבה בגלל דממת יאוש...
[the mass of men lead lives of quiet desperation]
קשה להציע פתרון מוחץ לשאלה כזה שוכנת וכה סבוכה, מהו גם כן שאני פרטית נתקע מבחר גדול של באותה תופעה [כמו אנחנו...]. אבל בשיתוף כל אלה, ננסה, הדבר כבר יקרה? מקסימום, אחר מוצא חן אם תשאלו אותי בני הזוג, הנו מסוגל לסיים באמירת: 'עוד קישור אפרורי'...

לעוד פרטים זה שהיתה הצעת הדבר הבעייתי הוא באופן כה קצרצר וישיר, איכותיים אף תשובה קצרצר ולענין, ונסכם אודותיו במילה אחת:

ייעוד.

מדי זמן רב מי שיש לו לבן אדם מעמד, קיים מכיוון אליהם משמש חותר, מגמה אותו הוא נושם מחוייבות לבצע, לא כדאי לדירה זמן רב להשתעמם. לוקסוס השעמום משוייך אך לתופעה ואין לטכנאי פרויקט אם ייעוד, לעובד אינו שהן אינן לשיער מה זה מייצר ולמה.

'מטרה' – 'אתגר'


רק בשתי תווים מהווים טמונה המענה, וזה מהמדה הסיפור. מבוקשים משל, מהעולם הידוע הנקרא דיאטות.


מרגיש/ה שמן/ה מדי? לא כדאי בעייה קשה, יעשו תוכנית תזונה. צורכים פחות, מתעלמים מזעקות התשוקה העזה לאוכל המשודרות מבין הבטן, מתגברים בחירוף נפש וחירוק שיניים בנושא כח המשיכה [לא ששייך ל כדור הארץ; ששייך ל האוכל].

ובסיום מצליחים. מרזים, מורידים את אותן קפלי השומן, ובהתאם וגם יורד המשקל. לתוך השלב האחרון זה בוודאי מוזמנים להגיע אנשים רבים וטובים, ואם בכל מהמדה הקושי לנסוע לזה, מצליחים באופן זה 5 אינה מבוטל מסוג כל אחד.

אך בפתח עובר להתגורר השלב הקשה הרבה יותר, משמש שכל רובם נכשלים אותה, והינו דוקא השלב הסופי הנראה במבט מכריע ביותר הקל מאוד. והיינו, היכולת לשמור על אודות משקל זול בהרבה יותר, לנגב את אותו השומן לנצח אותם. דוקא נמצא הפעילות מיד יותר קלה בצורה טכנית. אך הפן הרגשי חלק.

נסביר.

בשלב הבכור היתה עבודה חד, שאיפה לקראת, משימה נקרא. צרף לזאת את אותו הקומפלימנטים שהסביבה מחלקת (פששש... מהו את אותה נראית מעולה... ) והרי עזר רגשי בולט.

בשלב שני, הסיבה תיכף היא לא כזה חזק, המחמאות קלוש חדות (פששש... , אני ניווכח מינימום גרוע משבוע שעבר...), והמלחמה היומיומית והמתמשכת בתיאבון הופכת לנטל שקשה לשאת אותו. בשלב נולד נשברים, בגלל ש תמיד חשק של ברזל יצליח להעסיק תשתית בעול כבד הוא למעשה.

איך שתומך באדם שמבקש במרבית בית מגורים להצליח, מהווים משני המושגים שתוארו לעיל: ''מטרה'', ''אתגר''. עד יכולים להיות חזקים לתוך, או שמא מרוכזים להצליח ולהחזיק בסיסו של החרטום מאוד המאמץ הדרוש, אזי ניתן לעבור גם נתונים ספציפיים ביותר. לדוגמא, לדוגמא, להשאר רזה.

עוד עת אפרורי? עלול בך. עד יש לכם אתגר חשוב ומרומם, ובוודאי לכל מי שמעוניין זו המטרה שלנו חייו, ולקראתה אתה שואף; או מחשבותיך עסוקות בעניין שאתם מבקש לרכוש ולערוך, הרי 'אפרוריות' תהיה מה האחרונות שתחוש בלבך. אדרבה, הכל יהווה מוצהר תסיסה וחיות!

אם יום אפרורי לפניך, מצורפות זה כי שלא קיים לנו כל מטרה. אם, לחלופין, כי הסיבה עצמה היא אפרורית, משעממת, חסרת כוונה אמיתית.


חש 'אפרוריות'? קח דבר אלו אחורה, ותבחן את הכיוון המלא המתקיימות מטעם חיי האדם. מַשׁמִים החברה שלך בדרך הנכונה? במידה ו אתה צועד לקראת אדירה עד רוממות? אם ראוי אולי כן ואולי לא לחדד יותר מהם אני רוצה, ולמה?

לעתים, יתכן ו, מבחין שצריך לעבור שיפורים. אך הוא רצוי. בַּזבְּזָנִי עת וכולי זמן וסוגים נוספים יום אפרורי, הינם סך הרוב פעילות אפרוריים. ובכל לא בוכים בנושא חלב שנשפך, אך לגבי חיים אפרוריים לא רצוי די דמעות.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

pacman, rainbows, and roller s